Widget Image
Kurumsal
Son teknoloji, Avrupa standartlarına uygun, TÜV onaylı BOSCH test cihazları ile gerekli testleri yaptırmak için haftanın her günü (Pazar Dahil) siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Bize Ulaşın
info@otoekspertizmerkezi.com
+90 (224) 441 41 28
Adres: Üçevler Mah.Ünalp Sk.No:7/8 Nilüfer/BURSA
Çalışma Saatlerimiz: 08:30 - 19:00
Adres: Üçevler Mah. 70. Sk. No:169/A Mavi Cin Nilüfer/BURSA
Tel: 0 (224) 441 41 28
 

Motor Testi

Motor Testi

İkinci el otomobil alırken dikkat edilmesi gereken motor ekspertiz raporudur. Eğer bunu yaptırmadan araba alırsanız araç fiyatı binlerce liraya gelebilir. Otomobil konusunda ne kadar uzman olursanız olun gözden kaçacak hasarlar olabilir. Bir nevi aracınızın sağlık raporudur. Bu rapor sonucunda aracınızın fiyatını, daha önce hasar alıp almadığını veya herhangi bir arızasını öğrenebilirsiniz. Size birçok zarardan kurtaracak olan motor ekspertiz, yaptıranlara büyük kazançlar sağlıyor.

 

Kaportanın hasarlı olup olmadığını daha önce kaza yaşanıp yaşanmadığını bu raporla anlayabilirisiniz. Motor ekspertiz sırasında birçok kontrol yapılmaktadır. Bunlardan bazıları; yağ seviyesi, fren hidroliği, yakıt sızdırmazlık kontrolü, motor koruyucu kapağıdır. Tüm kontrolleri yapılan bir araç güvenle size teslim edilir. Böylece gözünüz arkada kalmadan aracınız yollara hazırdır. Gerekli ekipmanlarla yapılan motor ekspertizi, motorunuzun en son durumunu iyi bir şekilde gösterdiği için satın alacağınız kişi tarafından zarar görmenizi engeller. Firmamız aracınızın tüm kontrollerini hızlı bir şekilde yaparak size bilgi verir. Böylelikle almak isteyeceğiniz araç hakkında bilgi sahibi olarak zarar etmemiş olursunuz.