Widget Image
Kurumsal
Son teknoloji, Avrupa standartlarına uygun, TÜV onaylı BOSCH test cihazları ile gerekli testleri yaptırmak için haftanın her günü (Pazar Dahil) siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Bize Ulaşın
info@otoekspertizmerkezi.com
+90 (224) 441 41 28
Adres: Üçevler Mah.Ünalp Sk.No:7/8 Nilüfer/BURSA
Çalışma Saatlerimiz: 08:30 - 19:00
Adres: Üçevler Mah. 70. Sk. No:169/A Mavi Cin Nilüfer/BURSA
Tel: 0 (224) 441 41 28
 

Kaporta – Boya Testi

Day-Mot Oto Ekspertiz Merkezi / Kaporta – Boya Testi

Kaporta Boya Ekspertiz 

İnsanlar fiyatları uygun olduğu için genellikle ikinci el araç alımına yönelmektedirler. Fakat bu işte sıkıntılı bir süreçtir. Çünkü her satıcıya güvenilmediği için aracın ne durumda olduğunu da bilmek zor olabiliyor. Bu gibi durumlarda araçları kontrol ederek bazı işlemler yapılabiliyor. Bunlardan biri olan kaporta boya ekspertiz, aracınızın kendi orijinal boyasının dışında boya yapılıp yapılmadığını anlamak için uygulanır. Bu işlem boyanın kalınlığını ölçen bir aletle yapılır. Bu aletin adı ise Elcometer’dir.

 

Firmamızın yapacağı koparta boya ekspertiz işlemi ile aracınızın her yerin detaylı bir şekilde incelenecektir. Yapacağımız ölçümler sonrasında bilgileri size sunacağız. Böylelikle aracınızın geçmişte yaptığı herhangi bir kazayı öğrenebileceksiniz. Bu sayede alacağınız aracın gerçek değerini öğrenerek paranızı boşa savurmayacaksınız. Boya kalınlığı konusunda işini hassas bir şekilde yapan firmamız aracın boya yapılıp yapılmadığını net bir şekilde anlayarak size bilgi vermektedir. Lokal boya mı yoksa ful boyamı olduğunu inceleyerek ikinci el aracı alıp almamakta karar verebilirsiniz. Size en iyi hizmeti verecek kaporta boya ekspertiz için doğru yerdesiniz.