Widget Image
Kurumsal
Son teknoloji, Avrupa standartlarına uygun, TÜV onaylı BOSCH test cihazları ile gerekli testleri yaptırmak için haftanın her günü (Pazar Dahil) siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Bize Ulaşın
info@otoekspertizmerkezi.com
+90 (224) 441 41 28
Adres: Üçevler Mah.Ünalp Sk.No:7/8 Nilüfer/BURSA
Çalışma Saatlerimiz: 08:30 - 19:00
Adres: Üçevler Mah. 70. Sk. No:169/A Mavi Cin Nilüfer/BURSA
Tel: 0 (224) 441 41 28
 

Fren Testi

Fren Testi

Günümüz teknoloji ile dünyada artan araç sayısı, belli güvenlik önlemlerini de beraberinde getiriyor. Bunlardan biri olan fren testi, hayati önem taşımaktadır. Daymot oto ekspertiz firmasının uzman kadrosuyla yapılan fren testi, ikinci el araç alımında dikkat edilmesi gereken bir konudur. Silindir disklere yerleştirilen aracınız en kaliteli ekipmanlar ile frenin durdurma kuvvetine bakılarak ölçülür.

 Bursa oto ekspertiz olarak, en kısa sürede yaptığımız fren testi sonuçlarına size aktararak, alacağınız araç hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz. Böylelikle hem zamandan hem de paradan tasarruf yapabilirsiniz. Bu test sonucunda lastikler, balatalar ve sağa sola kayma durumları kontrol edilerek rapor edilir.

Fren testi yapılmayan araçlar, trafik kurallarına dikkat bile etse birçok kazaya sebep vererek can kayıplarına yol açabilir. Araç güvenliğinin kalbi sayılan frenler Daymot ekspertiz tarafından ciddiyetle incelenerek en ufak hasarına kadar listelenir. Böylelikle yola çıkmadan önce her şeyin tam olduğu kesinleştirilir. Hem yayaların hem sizlerin güvenliği için sizde Bursa oto ekspertiz firmasından destek alarak aracınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz.