Widget Image
Kurumsal
Son teknoloji, Avrupa standartlarına uygun, TÜV onaylı BOSCH test cihazları ile gerekli testleri yaptırmak için haftanın her günü (Pazar Dahil) siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Bize Ulaşın
info@otoekspertizmerkezi.com
+90 (224) 441 41 28
Adres: Üçevler Mah.Ünalp Sk.No:7/8 Nilüfer/BURSA
Çalışma Saatlerimiz: 08:30 - 19:00
Adres: Üçevler Mah. 70. Sk. No:169/A Mavi Cin Nilüfer/BURSA
Tel: 0 (224) 441 41 28
 

Diagnos – Arıza Testi

Arıza Testi

Günümüzde motorların güvenli ve iyi bir şekilde çalışabilmesi araç sağlığı açısından çok önemlidir. Normal olmayan durumlarda aracınızın birçok yeri arızalanabilir. Bursa oto ekspertiz olarak yaptığımız arıza testleri ile aracınızın tüm sorunları listelenir. Diagnostic cihazlarımız ile yapacağımız testler ikinci el araçlardaki tüm arızalar tespit edebiliyor.

 

Sorunu bilinen bir aracın tamiri de daha kolay olmaktadır. Kolayca tespit edilen sorunların yanı sıra hayalet arızalar ile sıkıntının neresi olduğu bilinmemektedir. Daymot oto ekspertiz olarak özel cihazlarımız ile görünmeyen arızaları da kolayca tespit ederek sorunları çözümlendirmekteyiz.

 

Ayrıca yapılabilecek yanlış arıza tespitleri aracınız yarardan çok zarar getirmektedir. Çünkü bazı diagnostic cihazları her aracın arıza kodlarını okuyamayabiliyor. Fakat Bursa oto ekspertiz firması en teknolojik aletlerle her aracın sıkıntısını öğrenebiliyor. Böylelikle alacağınız ikinci el aracın kalitesi ve sorunlarını ilk elden öğrenen siz olacaksınız. Daymot oto ekspertiz olarak uzman ekibimiz ile arıza testi, detaylı bir şekilde yapılarak raporlanır. Böylelikle yanlış arıza nedeniyle yanlış parça değişimi de yapılmaz. Siz de zamandan tasarruf etmiş olursunuz.