Widget Image
Kurumsal
Son teknoloji, Avrupa standartlarına uygun, TÜV onaylı BOSCH test cihazları ile gerekli testleri yaptırmak için haftanın her günü (Pazar Dahil) siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Bize Ulaşın
info@otoekspertizmerkezi.com
+90 (224) 441 41 28
Adres: Üçevler Mah.Ünalp Sk.No:7/8 Nilüfer/BURSA
Çalışma Saatlerimiz: 08:30 - 19:00
Adres: Üçevler Mah. 70. Sk. No:169/A Mavi Cin Nilüfer/BURSA
Tel: 0 (224) 441 41 28
 

aaaaa

Yana Kayma Testi

İkinci el araç alırken en çok dikkat edilen konulardan biri ise yana kayma testidir. Yana kayma arızası olan bir araç rot balans ayarındaki bozukluk nedeniyle sürüş keyfinizi kaçırır ve güvenliğinizi tehlikeye atar. Daymot oto ekspertiz firması olarak aracınızın yana kayma testini yaparak olası kayma tehlikelerini önlüyoruz. Sert frenler sonucu oluşan dengesizlikle sağa ve sola kayan araçlar hem paranızı hem de can sağlığınızı riske atabilir.

 

Amortisör, rotlar, alt tablalar, torsiyon ve takoz kontrolü yaptığımız yana kayma testinde aracınızın risk durumunu ölçerek rapor ederiz. Direksiyon serbestken düz bir platformdan geçen araç kayma yaparsa rot balansı bozuk demektir. Bursa oto ekspertiz firması uygun fiyatlar ile yaptığı yana kayma testi müşterilerini memnun etmektedir. Uzman kadrosu ve kaliteli ekipmanlarımız ile aracınızdaki her türlü aksaklığı ve sorunu bulabiliyoruz. Böylelikle araç alım satımlarda güvenli bir şekilde ticaret yaparak herhangi bir yol açmamış olursunuz. Sizde Daymot oto ekspertiz firmasından güvenli bir yana kayma testi yaptırmak istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.